Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

Угода користувача

Використовуючи сайт TenderGid.UA, Ви приймаєте наступну Угоду користувача.
Угода користувача
Умови використання порталу ТендерГід.
 
Терміни:

Портал ТендерГід - веб- сайт, розташований в мережі Інтернет за адресою www.tendergid.ua .
Сервіси порталу - безкоштовні і платні послуги сайту ТендерГід , що надаються своїм Користувачам.
Користувач - будь-яка юридична особа або фізична особа, що пройшла процедуру реєстрації як Користувача , або використовує Сервіси Порталу .


1 . Прийняття Угоди користувача.

Заходячи на портал ТендерГід , Ви погоджуєтесь з нашою Угодою користувача , а також із змінами , які можуть бути внесені навіть , якщо Ви особисто не були проінформовані . Використовуючи будь-яку інформацію або Сервіс порталу, Ви тим самим , погоджуєтеся з нашою Угодою користувача .

2 . Умови надання сервісів порталом ТендерГід.

Портал ТендерГід надає сервіси всім користувачам 24 години на добу 7 днів на тиждень , за винятком часу проведення регламентних і технічних робіт. Ви залишаєте право за адміністрацією порталу ТендерГід на зміну або видалення будь-якої інформації , розміщеної на порталі без повідомлення . Ми не несемо відповідальності за помилки , неправомірність , некоректність інформації, що розміщується на сайті. Всю інформацію Ви використовуєте на свій страх і ризик.

3 . Платні сервіси порталу.

Деякі послуги Порталу ТендерГід надаються на умовах абонентської плати. Детальніше в розділі Оплата - Тарифи . Оплата здійснюється авансовими платежами за період обслуговування , на підставі рахунків які містять розрахунок вартості виходячи з тарифів. Оригінали документів надсилаються поштою за поштовою адресою , вказаною Користувачем . Про зміни в Тарифах користувачі будуть проінформовані по електронній пошті або на порталі ТендерГід . Зміни вважаються прийнятими Користувачем , якщо він не пришле незгоду в письмовій формі протягом двох тижнів . Неотримання електронних розсилок порталу ТендерГід не може бути причиною для повернення коштів , як і помилкові дані , надані на порталі.

4 . Зобов'язання користувача.

1 . Якщо Ви користуєтесь інформацією порталу, Ви повинні зареєструватися як користувач сайту , погодившись надати правдиву інформацію , необхідну при реєстрації. Послуги Порталу ТендерГід доступні юридичним і фізичним особам, зареєстрованим як на території України , так і за її межами.
2 . При використанні будь-яких служб даного сайту Ви не маєте права :
2.1 збирати або поширювати будь-яку інформацію про інших користувачів ;
2.2 масово сканувати і завантажувати вміст сайту створюючи навантаження на ПЗ порталу;
2.3 рекламувати цей сайт , використовуючи спам та інші заборонені види реклами .

5 . Реєстрація та пароль.

Ви відповідальні за збереження паролю і несете відповідальність за дії, що проводяться на сайті з використанням Вашої реєстраційної інформації. Ви погоджуєтесь негайно оповістити адміністрацію сайту про випадки неправомірного використання Вашої реєстраційної інформації третіми особами .

7 . Додавання інформації на портал ТендерГід.

При додаванні будь-якої інформації :
( a ) Ви погоджуєтеся надати нам всесвітні , безоплатні , неексклюзивної права ( включаючи будь-які моральні права) на використання , демонстрацію , копіювання , зміну , адаптацію , публікацію, розповсюдження , просування , архівацію , переклад інформації , створення колажів , оглядів і компіляцій , повністю або частково . Ці права поширюються на будь-які види носіїв і технології , відомі сьогодні і розроблені в майбутньому;
( b ) Ви гарантуєте , що маєте всі законні , моральні та інші права на розміщувану Вами інформацію ;
( c ) Ви згодні з тим , що ми маємо право (але не зобов'язання) , якщо порахуємо необхідним , скоротити Вашу інформацію або закрити доступ до частини, або до всієї інформації , розміщеної Вами на нашому сайті , в будь-який час і по будь-якої причини , без обов'язкового попередження .

Користувач несе одноосібну відповідальність за достовірність і якість розміщеної інформації . Портал ТендерГід є тільки майданчиком для розміщення інформації . Користувач не має права розміщувати будь-яку інформацію про товари або послуги , реалізація яких заборонена законодавством , а тим більше виставляти тендер на подібні товари або товари на продаж через Портал ТендерГід і пропонувати подібні послуги через Портал ТендерГід .

Інформація, яка розміщується Користувачем :
1) Не повинна порушувати права інтелектуальної власності , авторські права , комерційну таємницю або інші конфіденційні права третіх осіб.
2 ) Не повинна порушувати закони , правила чи постанови державних органів або будь-які інші юридичні норми, що діють на території України .
Цією Угодою Користувач передає Порталу ТендерГід неексклюзивної права на публікацію наданої Користувачем інформації на ТендерГід , включаючи ті випадки , коли інформація містить матеріали , на які поширюються авторські права третіх осіб. Портал ТендерГід не несе ніякої відповідальності, в тому випадку , якщо Користувач , розмістивши інформацію на ТендерГід , порушить будь-чиї авторські , інтелектуальні чи інші права .

8 . Відповідальність користувача.

Ви згодні , що будь-які Ваші дії , спрямовані на пошкодження програмного забезпечення сайту , інформації , розміщеної на сайті , а також пов'язані з порушенням Вами авторських і / або інших прав власників сайту або третіх сторін , порушення Умов використання нашого сайту можуть переслідуватися в судовому порядку. Адміністрація Порталу ТендерГід право негайно позбавити Користувача права користування послугами ТендерГід або доступу до сайту у разі якщо:
1 ) Він порушив умови даної Угоди користувача.
2 ) Виявляється неможливим встановити справжність інформації , розміщеної Користувачем .
3 ) Встановлено , що Користувач розмістив завідомо неправдиву інформацію.
4 ) Очевидно , що дії Користувача протизаконні.

9 . Обмеження ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

Не гарантується, що портал працюватиме безупинно , безпомилково , безпечно . Не гарантується безпеки у програмному забезпеченні та файлах , призначених для завантаження .  Не гарантується доставірність даних , отриманих із зовнішніх джерел.

Ви погоджуєтесь з тим, що ми знімаємо з себе відповідальність за ваші будь-які безпосередньо чи опосередковано причиненні збитки або недоотриманий прибуток внаслідок використання інформації , наданою порталом ТендерГід.


10 . Закріплення прав.

Ми закріплюємо за собою всі належні нам права , включаючи , але не обмежуючись лише ними , всі авторські права , торгові марки , патенти , комерційні таємниці та будь-які інші права , які ми можемо мати на нашому сайті , його зміст , будь-які послуги, що надаються . Використання об'єктів наших прав , можливо, лише з письмового дозволу.

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

14100

67944

Розсилка тендерів